Хоч більшість українців, яких цікавлять технологічні пристрої не чули про українські екшн-камери, вони є, і їх виготовляє компанія AIRON. Нам вдалося протестувати рішення AIRON ProCam X – камеру, яка має досить просунуті характеристики і заслуговує уваги. Ми готові поділитися з вами своїми враженнями, щоб ви могли скласти своє враження про цей продукт.
Екшн-камера AIRON ProCam X має приємний, але строгий дизайн, і від її корпусу залишаються приємні враження. На самій камері є два дисплеї, блок камери із захисною лінзою, ряд кнопок для керування, слот для акумулятора та слот для карти пам’яті формату microSD, а також роз’єм USB-C для зарядки.
У комплект поставки моделі входить сама камера, зйомний акумулятор, зарядний кабель USB-C на USB-C, кріплення для камери, два кріплення на шолом, J-кріплення, скотч 3M для кріплення на шолом (2 шт.), пульт управління, кріплення на гвинт з перехідником для штативів і ряд додаткових перехідників. Окрім цього, є пульт для дистанційного управління. Комплект справді дуже багатий та зміг приємно здивувати.
Однією з важливих фішок AIRON ProCam X є фронтальний екран, що чудово підійде блогерам, стрімерам та просто любителям зйомки на фронтальну камеру. Окрім цього, тут є і основний сенсорний екран LTPS HD, і завдяки такій комбінації камера пропонує значно більше сценаріїв використання. В цілому, екрани AIRON ProCam X пропонують хороший функціонал та не викликають питань.
За автономність екшн-камери AIRON ProCam X відповідальний зйомний акумулятор об’ємом 1350 мАг. У компанії заявляють автономність на рівні до 90 хвилин, що є непоганим показником і цілком достатньо для майже будь-яких сценаріїв зйомки.
У AIRON ProCam X є підтримка зйомки у дуже високій роздільній здатності: у 5K (5120 х 2880 пікселів) при частоті 30 FPS та 4K (3840 х 2160 пікселів) при частоті 30 або 60 FPS. Окрім цього, підтримується зйомка у 2.7К (2560 х 1440 пікселів) при 60 FPS, у 1080P (1920 х 1080 пікселів) при 30/60/120 FPS, а також у 720P (1280 х 720) при 30/60 FPS та слоу-мо 120/240 FPS.
Екшн-камера оснащена підтримкою широкого динамічного діапазону для відео, завдяки чому в реальному часі комбінуються різні значення експозиції, завдяки чому на кадрі немає недоекспонованих та переекспонованих областей. Застосування WDR дає можливість зйомки максимально якісних та деталізованих відео. Запис відео відбувається в H.264, зйомка фото – у JPG.
Слід також згадати про те, що AIRON ProCam X має підтримку карт пам’яті формату microSD об’ємом до 128 ГБ. Підтримується Wi-Fi, є сумісні додатки для Android та iOS. Окрім цього, варто згадати про можливість підключення зовнішнього мікрофона через USB-C для запису більш високоякісного звуку, а також зовнішніх пультів для дистанційного керування.
Що ж можна сказати у підсумку? У цілому, AIRON ProCam X непоганий дизайн, можливості та характеристики. Модель можна назвати досить цікавим продуктом, на який варто звернути увагу.
Ходять чутки, за якими компанія Apple розробляє дисплей для розумного будинку. Він може працювати на новій системі…
Базові смартфони флагманських лінійок порівняли за якістю екрану та камер, продуктивності та автономності. Що ще…
Головною відмінністю Samsung Galaxy S25 Ultra від Samsung Galaxy S24 Ultra є закруглені краї. Раніше…
Схоже, Google вже тестує окрему програму Gemini для смартфонів Apple. Про це розповів профільним ЗМІ…
Компанія Apple розпочинає масове складання майбутньої середньобюджетної новинки — iPhone SE 4. Минулого разу модель…
Сьогодні у мережі з'явилося цікаве зображення загадкового нового Android-смартфону, опубліковане відомим інсайдером Digital Chat Station.…
View Comments
Вітаю! Чи підійде ця відеокамера для предметної зйомки та зйомки приготування їжі? Дякую за відповідь!