Компанія Redmi нещодавно презентувала дві пари повністю бездротових навушників (TWS) – Redmi Buds 3 та Redmi Buds 3 Pro. Обидві моделі непогані, але при покупці все ж слід зупинитися на чомусь одному, тому ми підготували для вас порівняння, яке дозволить визначитись, який варіант кращий саме для вас.
У випадку Redmi Buds 3 Pro ми отримуємо овальний кейс та маленькі внутрішньоканальні навушники, Redmi Buds 3 пропонують більш квадратний корпус з заокругленими кутами і мають довгі ніжки, при цьому форм-фактор цієї моделі – навушники напіввідкритого типу. Поверхня Redmi Buds 3 Pro матова і не слизька, Redmi Buds 3 – глянцева слизька.
Чохли досить схожі, хоч і мають трохи різний стиль. У обох використовуються відкидні кришки, спереду кожного кейса розташована клавіша увімкнення для встановлення з’єднання, роз’єм живлення розміщений знизу.
У випадку Redmi Buds 3 Pro до комфорту у використанні немає жодних претензій – навушники приємні, мають дуже надійну фіксацію та дозволяють зручно слухати музику навіть під час занять спортом. Слід зазначити, що тривале використання також не викликає дискомфорту.
У Redmi Buds 3 є невелика проблема – навушники досить легко вислизають під час діставання з зарядного кейса. Під час тривалого прослуховування навушники починають викликати дискомфорт. Що приємно, і Redmi Buds 3, і Redmi Buds 3 Pro самостійно визначають, коли користувач дістає навушник з вуха.
У Redmi Buds 3 Pro досить непогане активне поглинання шумів, але його не можна назвати ідеальним – потрібна досить висока гучність, щоб було чути лише музику. У Redmi Buds 3 Pro досить непогані баси та хороша деталізація.
В плані звуку Redmi Buds 3 явно уступають більш дорогому варіанту, але слід зауважити, що у своєму ціновому сегменті вони показують непогані результати. Тим не менше, активного поглинання шумів у молодшій моделі немає, і це досить неприємно.
У випадку Redmi Buds 3 Pro варто розраховувати приблизно на 6 годин використання з високою гучністю без увімкненого активного поглинання шумів, і приблизно на 5 – з ним. При зниженні гучності, автономність, очевидно, стає кращою. Зарядний кейс забезпечує загальну автономність на рівні близько 28 годин.
У випадку Redmi Buds 3 показники трохи гірші: навушники можуть пропрацювати від одного зарядку 4.5 години, сумарна автономність з використанням зарядного кейса складає 20 годин. У Redmi Buds 3 Pro є бездротова зарядка Qi, але в Redmi Buds 3 вона, зрозуміло, відсутня.
Обидві моделі мають досить непогані характеристики для своїх цінових сегментів. Redmi Buds 3 Pro дорожчі, але мають дуже непоганий звук, активне поглинання шумів, і загалом кращі як в плані якості, так і в плані функціональності. Redmi Buds 3 пропонують хороший рівень за свою ціну, і якщо активне поглинання шумів не є ключовим параметром, то і молодшу модель можна розглядати, як варіант для покупки.
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…
Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…
Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…