Огляд Oppo Reno 4 Pro – субфлагман з хорошою камерою та автономністю

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 5 хв.

Світовий ринок смартфонів середнього цінового сегменту переповнений великою кількістю варіантів, на жаль, виділитися на ньому непросто. Втім, Oppo Reno 4 Pro отримав одну незвичайну особливість, яка вирізняє його серед інших. Є пристрої з потужним процесором, якісними камерами чи унікальним екраном, тут же акцент зроблено на надшвидкій зарядці.

Субфлагман Reno 4 Pro отримав 65-Ватну швидку зарядку, що стало вражаючим показником для девайсу не флагманської серії. Ба більше, ми отримуємо сучасний дизайн, хорошу продуктивність і роз’єм для навушників. Однак, чи може швидкість зарядки стати вирішальним аргументом на користь покупки такого смартфону?

Реклама

Комплектація смартфона

Всередині коробки знаходяться:

  • OPPO Reno 4 Pro 5G;
  • Кабель USB / USB Type-C;
  • провідні навушники з портом USB Type-C;
  • м’який позорий ТПУ-чохол;
  • Захисна плівка, попередньо нанесена на екран;
  • Контакт для слота SIM;
  • Блок живлення 65 ВТ Super VOOC;
  • Інструкція з експлуатації.

Характеристики Oppo Reno 4 Pro

  • Дисплей — 6,5-дюймовий Dynamic Super AMOLED, роздільна здатність 2400 × 1080, 402 ppi, захисне скло Gorilla Glass 5, частота оновлення 90 Гц
  • Процесор Qualcomm Snapdragon 720G Графіка Adreno 618
  • Оперативна пам’ять — 8 ГБ
  • Внутрішня пам’ять — 128 ГБ, розширювана завдяки MicroSD
  • Система і ПЗ — Android 10 разом з ColorOS 7.2
  • Основні камери 48-МП (IMX586 + OIS + EIS) + 8-МП (ширококутна) + 2-МП (сенсор глибини) + 2-МП (макросенсор)
  • Передня камера — 32-МП
  • Рейтинг IP — Немає
  • Роз’єм для навушників — Так
  • Безпека — Сканер відбитків пальців в дисплеї
  • Акумулятор — 4000 мАг, 65 Вт Super VOOC 2.0
  • Розміри і вага — 160,2 × 73,2 × 7,7 мм, 161 грам
  • Кольори — Зоряна ніч, Шовковисто-білий
  • Ціна 15 555 гривень.

Дизайн і корпус

Oppo Reno 4 Pro отримав повністю пластиковий корпус, що в даний час досить сміливе рішення, адже зараз на ринку домінують скляні кришки. Важко сказати, що це невдале рішення – внаслідок заднього корпусу і рамки з полімерів пластика смартфон вийшов значно легшим, його вага становить всього лише 161 грам. Тримати в руці його дуже зручно.

Втім, те що Oppo Reno 4 Pro отримав цілком матове покриття задньої кришки не найкраща його перевага. Природно, що завдяки цьому смартфон краще лежить в руці, але, таке рішення злегка здешевлює його вигляд, і до того ж залишається значна кількість плям і відбитків, але така проблема присутня і на скляних корпусах. Це стосується і захисту системи основних камер – їх постійно потрібно протирати перед тим, як зробити знімок чи зняти відео. Сам модуль камер отримав цікавий дизайн.

З правого боку смартфона знаходиться кнопка ввімкнення, яка притому ж служить і клавішею виклику голосового помічника Google. В ній присутній невеликий відтінок зеленого кольору, що виглядає досить стильно. з лівої сторони розташувались клавіші зміни гучності, що досить зручно. Внизу знаходиться порт USB-C, роз’єм для навушників і решітки динаміка.

Дисплей Reno 4 Pro

Oppo Reno 4 Pro отримав неймовірний 6,5-дюймовий AMOLED-екран з роздільною здатністю Full HD +. Інколи деякі відтінки за замовчуванням здаються перенасиченим, колірний профіль легко поміняти в налаштуваннях. Точність передачі кольорів висока, але особливо вражає максимальна яскравість. Її значення становить 790 ніт, чого з запасом вистачить для будь-яких умов і навіть яскравого сонця.

Максимальна частота оновлення екрану складає гідні 90 Гц, що додає плавності зображення. Втім, можна вибрати і 60 Гц, але особливого сенсу ставити низьку частоту немає – тим більше що батарея досить автономна навіть при 90 Гц. Тут є також захисне скло Gorilla Glass 5 для захисту від подряпин і сканер відбитків пальців під екраном.

Дисплей Reno 4 Pro дещо менший, ніж в його головних конкурентів, невеличкі рамки і отвір для фронтальної камери візуально зменшують габарити пристрою. У плані комфорту користування модель є однією з найкращою за останній час. Єдина прикрість — немає захисту від води або пилу.

Камери Reno 4 Pro

Примітка: Система основних камер в Oppo Reno 4 Pro не являє собою нічого особливого. Вона складається зі стандартної і ультраширококутної лінзи, при цьому тут відсутній телеоб’єктив, що для цього цінового сегменту апарату є недоліком.

З плюсів ➕ знімки виходять яскравими і контрастними, чого цілком достатньо для соціальних мереж. Крім того, в режимі камери присутні деякі фішки, як допустимо сяючі кольори – вони роблять фото більш насиченішими, приємнішими на око. До того ж, хочеться відмітити хорошу деталізацію і різкість, з експозицією теж все чудово, фото виходять не пересвіченими. З невеликих недоліків на моніторі комп’ютера можна помітити невелике цифрове придушення шуму і неприродну різкість.

Ширококутова лінза Reno 4 Pro добре справляється зі своєю роботою. Нехай у неї не найвища роздільна здатність, проте, зберігається той же колірний профіль, який використовується на основному сенсорі. З недоліків часто доводиться протирати модуль з об’єктивами, інакше результат може бути не чітким.

Oppo Reno 4 Pro показує непогані результати в слабкому освітленні. При стандартних налаштуваннях шуму не надто багато, з мінусів трішки деталізація гірша. Нічний режим справляється з темними умовами на вискому рівні. Фотографії виходять чіткими і яскравими, але штучне придушення шуму сильно впливає на деталізацію.

Портретний сенсор тут всього на 2-Мп і ніколи страждає від помилок відділення дрібних деталей. Макрооб’єктив, на жаль, не володіє високою роздільною здатністю, хоча для зйомки з близької відстані цілком підходить. Фронтальна камера вражає – у неї висока роздільна здатність 32-МП, через це знімки виходять добре деталізовані.

В цьому ціновому сегменті основними конкурентами є — iPhone SE 2020, Oneplus Nord, Samsung Galaxy FE. Так, як в нашої редакції не було цих смартфонів на руках, ми використали цьогорічну бюджетну модель iPhone 12 Mini, який коштує вдвічі дорожче, і як бачите, знімки не набагато кращі від OPPO Reno 4 Pro.

Для прикладу декілька фото зроблених на iPhone 12 mini і Oppo Reno4 pro

Автономність і ПЗ 

Анімація шидка, робота інтерфейсу не викликає нарікань – в черговий раз це заслуга частоти оновлення 90 Гц. Смартфон оснастили восьмиядерним процесором Qualcomm Snapdragon 765G. Об’єм оперативної пам’яті – 12 ГБ, вбудованої – 256 ГБ. Програмного забезпечення  цілком вистачає для вимогливих ігор на зразок World of Tanks: Blitz на максимальних налаштуваннях, більш простенькі програми працюють ще краще.

Звучання 

Пристрій отримав подвійні лінійні стереодинаміки, оснащені технологією Dolby Atmos. Вони передають навіть найменші шуми і дозволяють зробити звук особливо об’ємним. Обов’язково виберіть режим «Фільм», коли дивитеся кіно, це зробить занурення в сюжет куди більш глибоким. Аудіоджеку немає, але навушники з комплекту можна підключити через USB Type-C.

Висновок

OPPO Reno 4 Pro одна з небагатьох моделей, яка може претендувати на звання найбільш вдалого смартфона 2020 року. Девайс неймовірно зручний і красивий. Він  дуже спритний і тягне всі програми на прийнятному рівні. Швидка зарядка дає йому велику перевагу над конкурентами. Якість знімків на основні камери відмінне, також як і запис відео. До того ж, він має нічну зйомку, якою похвалитись за таку саму ціну iPhone SE 2020 не може.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ