Огляди

П’ять причин купити Xiaomi Mi Smart Band

Share
Час читання: 3 хв.

Фітнес-трекер Xiaomi – щорічний хіт і один з найпопулярніших подарунків до новорічних свят. З одного боку, компанія з кожною новою моделлю робить крок вперед, а з іншого – залишається вірна первинним задумом. Це простий, доступний і компактний гаджет, який вміє більше, ніж від нього очікуєш. Розповідаємо про головні причини для покупки браслета Mi Smart Band.

Безконтактна оплата на зап’ясті

Більшість сучасних користувачів вже платить за товари в магазинах зі смартфона. Це зручно – не треба лізти в гаманець за банківською картою. Але з фітнес-браслетом все ще простіше – навіть мобільник не потрібно, достатньо піднести руку з трекером на зап’ясті до терміналу. Особливо актуально для представниць прекрасної статі, які зазвичай носять телефон у великій сумці, де буває складно відразу знайти необхідне.

Mi Smart Band 4 NFC отримав модуль для безконтактних платежів. Один раз додаєте банківську карту в налаштуваннях фірмового додатка Mi Fit – і робіть покупки з браслета. Функція оплати працює повноцінно, для неї потрібен тільки трекер, тому брати з собою смартфон при поході в найближчий магазин немає сенсу. До того ж гаджет можна використовувати для проїзду в громадському транспорті – головне, щоб був відповідний термінал з NFC.

Вражаюча автономність

Фітнес-браслети Xiaomi вражають часом автономної роботи. Якщо більшість смартфонів і розумних годин треба заряджати в кращому випадку кожні пару днів, Mi Smart Band не турбує цим користувача протягом 14 днів, а при економному використанні – все 20. Споживання заряду залежить від того, як часто запускається пульсометр і приходять повідомлення. У будь-якому випадку, доведеться сильно постаратися, щоб посадити акумулятор.

В Mi Smart Band 5 з’явилася магнітна зарядка – тепер немає потреби кожного разу діставати капсулу браслета з ремінця, щоб заповнити втрати батареї. На повну підживлення АКБ йде приблизно 1,5 години.

Додаток Mi Fit і повідомлення

Основне застосування для взаємодії зі смарт-браслетом – Mi Fit. Головний екран утиліти цілком присвячений відстеженню фізичного стану власника та моніторингу навантажень. У програмі є соціальна складова: можна додавати друзів, ділитися інформацією про активність, стежити за успіхами товаришів і змагатися з ними, що мотивує займатися спортом довше і частіше.

Як і годиться пристроїв-компаньйонам, трекери Mi Smart Band вміють відображати повідомлення зі смартфона. Звичайно, кількість виведених на екран символів обмежена, але сучасні користувачі месенджерів рідко пишуть довгі послання.

Моніторинг активностей

Для багатьох фітнес-трекер – це перш за все інструмент для відстеження ефективності тренувань і моніторингу параметрів, пов’язаних зі здоров’ям. Браслети Mi Smart Band мають декілька датчиків, що збирають основну інформацію про активність користувача. Крім бігу, ходьби і велосипеда, підтримуються режими плавання, веслування та інших тренувань. В ході вправ вимірюються пульс, спалені калорії, відстань і пройдений маршрут. Гаджет здатний безперервно стежити за пульсом і попереджати власника про перевищення критичної величини ЧСС – вона задається в настройках індивідуально.

Ще розумний браслет з допомогою датчиків стежить за якістю сну. Нічний відпочинок розбивається на кілька періодів: глибокий, легкий і швидкий. За підсумками розраховується загальний бал, а додаток Mi Fit видає рекомендації. Присутній і розумний будильник: виставляється час для пробудження, а трекер сам вибирає найкращий для цього момент.

Надійний бренд і приємна вартість

Xiaomi завоювала світову популярність завдяки цікавим гаджетам за низькою ціною. Якість техніки при цьому залишається на високому рівні, інакше бренду не вдалося б зібрати таку велику базу фанатів. Дивно, але навіть з появою нових функцій вартість фірмових трекерів компанії залишається досить скромною.

У продажу можна знайти кілька актуальних смарт-браслетів під різні завдання і бюджет. Найбільш доступна модель Mi Smart Band 4C має всі ключові датчики для вимірювання активності користувача і кольоровий TFT-дисплей для повідомлень. Mi Smart Band 4 NFC відрізняється функцією безконтактної оплати, а остання, п’ята версія популярного трекера отримала магнітну зарядку, збільшений дисплей і ще більше режимів тренувань.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024