Огляди

Огляд Vivo X50 Pro – топовий субфлагманський камерофон на українському ринку

Share
Час читання: 4 хв.

Компанія Vivo недавно презентувала на українському ринку новий модельний ряд X50, у яких ввійшла однойменна модель та її Pro-версія. Ми отримали на огляд саме молодшу модель, якій є що запропонувати користувачам. Модель є однією з найтонших на українському ринку у своєму сегменті. Загалом як в плані дизайну, так і в плані флагманських фішок, модель впритул наближається до справжніх флагманів.

Дизайн та комплект

Модель має досить непогану комплектацію – є комплектна зарядка, швидка зарядка потужністю 33W, навушники, чохол і відразу наклеєне захисне скло, що зараз нечасто зустрінеш. Також, оскільки в моделі немає мініджека для навушників, що трохи розчарувало, в комплекті є перехідник з USB-C на 3.5 мм.

Дизайн у смартфона досить красивий – модель отримала акуратний виріз у верхньому лівому куті дисплея, що дозволяє користувачу переглядати контент повноцінно, адже камера знаходиться під великим пальцем та не заважає перегляду, і саме таке розташування є найбільш вдалим після висувної камери. Також досить красиво модель виглядає ззаду – вона покрита матовим чорним градієнтим склом, на якому, що головне, не видно відбитків.

Дисплей

Смартфон оснащений AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 2376 x 1080 пікселів, тобто Full HD+ з поправкою на відношення сторін. У моделі є підтримка частоти оновлення 90 Гц, яка працює динамічно, тобто модель автоматично переключається між частотними режимами в залежності від сценарію використання (тобто висока частота оновлення встановлюється тільки в тих додатках, які можуть адекватно з нею працювати).

Втішила наявність розширених настройок відображення кольорової гами, причому можна як вибрати один з доступних режимів відображення, так і вручну, чого, щоправда, без знання принципів кольорового відображення робити не варто. Втішило, що у всіх режимах кольоропередача на високому рівні і баланс білого максимально правильний.

Недолік у дисплея лише один, при тому не особливо суттєвий – він стосується кутів огляду. При екстремальних відхилення червоний колір дуже відрізняється від еталонного, щоправда, це ніяк не заважає при повсякденному використанні.

Можливості зйомки

Vivo X50 оснащений основною квадрокамерою і цікавий у першу чергу своєю оптичною стабілізацією, яка хоч і не настільки просунута, як у Pro-версії, але все одно є і працює відмінно, що нечасто зустрінеш у не флагманських смартфонах.

Звичаний знімок
Знімок при збільшені X30
Знімок при збільшені X60

Головний модуль тут – Sony IMX598 на 48 МП, і лише він може записувати відео, при цьому максимум в 4К 30 fps, але робить він це справді відмінно. Оптична стабілізація хоч і не така, як у флагманському X50 Pro, але цілком підійде для всіх задач при зйомці відео у середньостатистичного користувача. Також досить добре тут працює нічний режим.

Також є ультраширококутний сенсор, який менш деталізований, ніж основний модуль, але також непоганий, і телефото модуль з двократним оптичним зумом. Останній сенсор – макро, який непогано знімає лише при хорошому освітленні.

Начинка

Модель оснащена субфлагманським чіпсетом Qualcomm Snapdragon 730, який хоч і не є топовим рішенням на ринку, але цілком достатній для всіх задач середньостатистичного користувача. При цьому для ігор він також підходить непогано, якщо обирати не топові настройки.

Результати в Антуту:

З об’ємом пам’яті все також добре – тут стандартні для субфлагмана 2020 року 128 ГБ внутрішньої пам’яті, а оперативної – 8 ГБ, чого більш ніж достатньо для середньостатистичного користувача. Зі стандартів підключення слід виділити USB-C, Wi-Fi, Bluetooth та NFC для безконтактної оплати.

Автономність

Модель оснащена акумулятором об’ємом 4200 мАг, що непогано, враховуючи товщину смартфона. Смартфона вистачає на день активного користування і на 1.5 дня помірного, тому автономність тут хоч і не рекордна, але цілком достатня для середньостатистичного користувача.

На випадок, якщо смартфон все-таки сів, є швидка зарядка потужністю 33W, яка здатна зарядити його зарядити від нуля до ста відсотків за 75 хвилин. На жаль, бездротової зарядки у моделі немає, але ця фішка поки що є прерогативою флагманів.

Підсумки

Модель справді можна справедливо назвати субфлагманською – у неї все флагманське, окрім деяких фішок та чіпсета, за рахунок чого ціна нижча, ніж у флагманських рішень. Головним плюсом моделі варто назвати її камеру та флагманський дизайн, також вона преміально відчувається в руці і загалом не має явних недоліків.

При цьому слід звернути увагу й на те, що модель далеко не найдешевша, і у деяких випадках є сенс доплатити й купити флагман, але для свого класу це рішення можна назвати одним з найкращих.

Ben Jamin

Редактор який пише тільки чесні новини. Знає назви всіх смартфонів Samsung.

Опублікував
Ben Jamin
Tags: VivoVivo X50
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024

    В OpenAI запропонували владі США та їхнім союзникам об’єднатися для протистояння Китаю у сфері ШІ

    Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…

    14.11.2024