В Укpaїнi з’явилacя oнлaйн-плaтфopмa, для oцiнки якocтi блoгepiв

61

Україна славиться значною кількістю блогерів, і ця цифра невпинно зростає. Однак, щоб оцінити якість роботи блогера не було жодного офіційного сервісу, всі охочі придбати рекламу, покладалися лиш на відгуки в Мережі і інші форуми, де люди ділились співпрацею. Тепер все змінилося, з’явилася онлайн-платформа, яка отримала назву Revizion, завдяки якій можна моніторити «лідерів думок» України.

В Україні з'явилася онлайн-платформа, для оцінки якості блогерів

Платформа дозволяє дізнатися основну інформацію про лідерів думок. Зокрема кількість його підписників і чи не накручені воні, прочитати всі відгуки (як позитивні, так і негативні), ознайомитися з прикладами реклами, головними умовами тощо. Таким чином, компанії зможуть знаходити найбільш відповідних блогерів для реклами своїх продуктів. Що приємно, то всі блогери поділені на рубрики.

Популярні новини  Оновлення Windows раптово зламало комп'ютери

 

Зараз доступні дані блогерів з таких тематик:

  • Всі блогери
  • з Києва
  • Про моду та стиль
  • Материнство та діти
  • Про спорт
  • Продовольчі блогери

Можна також скористатися спеціальним фільтром пошуку – обрати місто, кількість підписників, тема блогу, вартість та стать.

В Україні з'явилася онлайн-платформа, для оцінки якості блогерів

Творці проєкту – репутаційна платформа Revizion, яка займається оцінкою якості сервісу українських компаній. А також JGordienko agency, що спеціалізується на роботі з блогерами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я