Приблизний час читання: 3 хв

Huawei заявила про бажання розмістити у власному магазині додатків сервіси Google

За аналогією з тим, як додатки Google розміщені в App Store

0
фото: ferra.ru

Huawei заявила про бажання розмістити у власному магазині додатків сервіси Google. Попередня установка даного програмного забезпечення на смартфони компанії заборонена з минулого року.

У травні 2019 Huawei потрапила в «чорний список» міністерства торгівлі США. Через це нові смартфони компанії не отримали необхідну для установки сервісів Google сертифікацію. Це відноситься і до останніх флагманів серії P40.

Як розповів CNBC топ-менеджер Huawei Ерік Ксюй (Eric Xu), компанія сподівається, що додатки Google стануть доступні в AppGallery – у власному магазині додатків Huawei. Ксюй повідомив, що сервіси американської компанії можуть бути розміщені в AppGallery точно так само, як в App Store.

Нагадаємо, минулого місяця Google подала запит американській владі на дозвіл співпрацювати з Huawei. Навіть якщо запит буде схвалений, пройде ще чимало часу, перш ніж прохання буде втілене в життя.

ДЖЕРЕЛОPhonearena
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут