Apple оголосила про значне збільшення швидкості браузера Safari

Час читання: < 1 хв.

Команда розробників WebKit компанії Apple значно підвищила продуктивність Safari, поліпшивши показники в Speedometer 3.0 на 60%. Ця новина з’явилася після запуску Speedometer 3.0 у березні, спільних зусиль Apple, Google і Mozilla для “точнішої” оцінки продуктивності веб-браузерів.

Реклама

Інженери Apple оптимізували WebKit, фреймворк, на якому працює Safari, щоб домогтися високих результатів у новому бенчмарку. Їхні зусилля окупилися, і Safari 17.4 продемонстрував 60-відсоткове зростання показників Speedometer 3.0 порівняно з Safari 17.0, випущеною у вересні минулого року.

Зараз читають  Apple має намір зробити свої пристрої ще тоншими

Ці поліпшення безпосередньо пов’язані з перевагами для веб-розробників. Більш висока швидкість рендерингу в Safari дає їм змогу створювати ще більш “чуйні та динамічні” веб-додатки. Хоча окремі оптимізації часто були незначними, їхній сукупний ефект призвів до істотного стрибка продуктивності.

Приріст не обмежується Speedometer 3.0. Safari 17.4 також може похвалитися 13-відсотковим приростом швидкості порівняно зі своїм попередником у бенчмарку Speedometer 2.1.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.