Вийшла нова утиліта для переходу з Windows на macOS

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.
Разом з релізом масштабного оновлення MacOS Sonoma 14.4 компанія Apple також представила нову версію утиліти Windows Migration Assistant для ПК.

У версії 3.0.0.0 помічника міграції з’явилася можливість перенесення даних з ПК під керуванням Windows 10 і Windows 11 на новітні комп’ютери Apple Mac з macOS Sonoma. Помічник переносить контакти користувачів, календарі, облікові записи електронної пошти та багато іншого з Windows у відповідні програми macOS.

Реклама

Варто зазначити, що на сайті Apple також є версія 2.4.5.0, яка дозволяє перенести дані з Windows 10 на комп’ютери Mac під керуванням macOS Ventura або macOS Monterey.

Apple радить користувачам відключати всі антивіруси, брандмауери та інші фільтри до завершення передачі інформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: