Mozilla Firefox для Android отримає новий інтерфейс на планшетах – панель вкладок, як на ПК

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Mozilla Firefox для Android зазнає значних змін завдяки розробці нового планшетного інтерфейсу, який має на меті покращити користувацький досвід та функціональність. Однією з ключових особливостей цього оновлення є впровадження панелі вкладок, схожої на ПК, яка обіцяє докорінно змінити спосіб взаємодії користувачів з браузером на планшетах.

Реклама

Нещодавній звіт ITHome показує, що Firefox розробляє оптимізований інтерфейс для планшетних пристроїв для версії Android. Хоча Firefox вже був запущений на платформі Android, він не був спеціально оптимізований для планшетів. Тепер користувачі можуть випробувати нову панель вкладок через приховану версію Firefox Nightly.

У версії Firefox Nightly шлях до ввімкнення цієї функції наступний: НалаштуванняПро Firefox Nightly – Клацніть ЛОГОТИП Firefox п’ять разів поспіль, щоб увімкнути цю функцію.

Після ввімкнення цієї функції користувачі зможуть бачити нову сторінку вкладки на домашній сторінці браузера і приховати параметри налаштувань. Слід зазначити, що ця функція наразі існує лише в нічній версії Firefox, вона все ще перебуває на стадії тестування. Таким чином, вона ще не підтримує широко використовувану функцію перетягування вкладок. На iPad Firefox вже підтримує цю нову функцію і перетягування вкладок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоGizchina

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: