Windows 11 позбудеться найнуднішого завдання

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Оскільки багато користувачів відкладають оновлення Windows через потребу перезавантажувати комп’ютер, Microsoft додасть систему “гарячих патчів”. Вона підвищить рівень безпеки і заощадить час під час роботи з ОС, оскільки перезавантажувати ПК практично не буде потрібно.

Як повідомляє Microsoft, “гарячі патчі” також мають низку інших переваг. Вони усунуть помилки, які можуть виникнути під час перезавантаження і підвищать загальну продуктивність системи буквально нальоту.

Аналогічна функція буде доступна на консолях Xbox. Поки користуватися “гарячими” оновленнями можуть тільки учасники інсайдерської програми. Крім того, у майбутнього нововведення є один вагомий мінус. Для коректної роботи потрібна активація низки функцій, які знижують продуктивність в іграх.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Однак повністю забути про ребути не вийде, повідомляє джерело. Миттєві оновлення поширюються тільки на дрібні пакети файлів, які додаються в систему шляхом заміни коду. Більші патчі, як і раніше, вимагатимуть перезавантаження, приблизно раз на кілька місяців.

Нову функцію планують випустити разом з оновленням Windows 11 24H2, яке, як очікується, з’явиться пізніше цього року. Поки невідомо чи будуть “гарячі патчі” доступні всім або з’являться тільки в комерційних збірках операційної системи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.