Новий браузер Mullvad Browser покликаний забезпечити повну анонімність в інтернеті

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Розробники браузера Tor, відомого своїм високим рівнем захисту особистих даних користувачів, представили новий проект – Mullvad Browser. Це браузер, який використовує технологію VPN для забезпечення анонімності в мережі.

Mullvad Browser створений у партнерстві з VPN-сервісом Mullvad, який гарантує, що жодні дані про вашу активність в інтернеті не збиратимуться, не зберігатимуться або не передаватимуться третім особам. На відміну від Tor, Mullvad Browser не спирається на технологію цибулевої маршрутизації, яка може уповільнювати швидкість завантаження сторінок і обмежувати доступ до деяких сайтів. Замість цього він підключається до одного з серверів Mullvad, який маскує вашу реальну IP-адресу і шифрує ваш трафік.

Mullvad Browser також має вбудований режим приватності, що автоматично видаляє всі сліди вашого перебування в інтернеті після кожного сеансу. Це означає, що ніяка історія відвідувань, кеш або cookie-файли не зберігатимуться на вашому пристрої. Крім того, Mullvad Browser не збирає жодної телеметрії, яка могла б ідентифікувати вас або вашу поведінку в мережі.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Mullvad Browser – це безкоштовний і відкритий проект, який доступний для різних платформ. Ви можете завантажити версії браузера для Windows, macOS, Linux або встановити розширення для Firefox.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.