У Google Chrome для Android з’явилася функція швидкого очищення історії

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У Google Chrome для Android з’явилася інноваційна можливість спеціально розроблена для оперативного видалення історії відвідувань веб-сторінок. Ця функція знаходить своє застосування серед користувачів, які приділяють велику увагу забезпеченню конфіденційності даних.

Реклама

Для використання функції швидкого очищення користувачі повинні відкрити основне меню, натиснувши на три точки (⋮), і вибрати опцію “Очистити історію”. Після цього запропонують очищення історії відвідувань, активних вкладок, файлів cookie та кешу за останні 15 хвилин.

Раніше мінімальним періодом очищення історії була одна година. Користувачам надається можливість вибору інших часових проміжків, таких як остання година, 24 години, тиждень, місяць або весь період використання. Для більш детального налаштування процесу очищення доступна кнопка “Ще”, яка перенаправляє користувачів у стандартне меню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: