У браузері Google Chrome для Android нарешті з’явилася кнопка швидкого очищення історії

Напевно на це нововведення чекали багато хто.

Час читання: < 1 хв.

Компанія Google почала поширювати оновлення браузера Chrome для Android з новою функцією, яка дає змогу стерти історію переглядів за останні кілька годин або днів у кілька тапів.

Реклама

Знайти новий пункт “Очистити історію” можна в основному меню, натиснувши на значок із трьома крапками. У спливаючому вікні з’явиться попередження про видалення всієї історії відвідувань, cookie, кешу і відкритих вкладок за останні 15 хвилин. У цьому ж меню можна змінити період очищення: за останню годину, за 24 години, за 7 днів, 4 тижні або за весь час.

Зараз читають  Google додала в Chrome для Android функцію голосового читання сторінок

Також Google передбачила можливість вибору інформації, що видаляється. Якщо натиснути на кнопку “Ще”, браузер запропонує вибрати, які саме дані вам не потрібні.

Якщо у вас ще не з’явилася ця опція, то доведеться трохи почекати.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.