Скоро вийде Windows 12. Що в ній буде

За даними тайванського ЗМІ Commercial Times, компанія Microsoft запланувала дати анонсу і випуску нової версії Windows. Операційна система Windows 12 буде представлена приблизно через півроку, 24 червня 2024 року, а користувачам вона стане доступна пізніше – з 5 жовтня. Про терміни запуску Windows 12 поінформовано керівників провідних компаній з виробництва комп’ютерів і ноутбуків, серед яких Acer, Quanta, MSI і Gigabyte.

Офіційного анонсу Windows 12 ще не було, і в Microsoft не оголошували, які особливості матиме ця ОС, але інсайдерам відома деяка інформація. У неї будуть широко впроваджені технології, засновані на штучному інтелекті, що не дивно, адже Microsoft – один з основних інвесторів компанії OpenAI, яка створила нейромережевий чат-бот ChatGPT. Саме на основі цього чату працює функція Copilot, що з’явилася в Windows 11 і Windows 10 з недавніми оновленнями.

Найімовірніше, учасники програми Windows Insider отримають доступ до попередніх збірок Windows 12 за кілька місяців до офіційного випуску цієї ОС. Вони зможуть протестувати її і залишити свої відгуки та побажання, які вплинуть на те, якою вона буде в підсумку.

Також повідомляється, що Microsoft підвищить системні вимоги, що пред’являються операційною системою до комп’ютера. Якщо для Windows 10 було потрібно лише 2 ГБ оперативної пам’яті, а в Windows 11 вимоги були підняті до 4 ГБ, то Windows 12 не зможе встановлюватися і працювати на комп’ютерах, оснащених менш ніж 8 ГБ. Не виключено, що перестануть підтримуватися деякі старі процесори Intel і AMD. Інші вимоги будуть такими ж, як у Windows 11: 64 ГБ вільного місця в накопичувачі, наявність UEFI і модуля безпечного завантаження TPM 2.0 та екран діагоналлю понад 9 дюймів з роздільною здатністю мінімум 1366×768 пікселів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я