Програми

Як покращити Google Chrome за одну хвилину: простий трюк

Share

Google Chrome – найпопулярніший браузер. Незважаючи на всю свою популярність, настільна версія хрому не дуже оптимізована, через що багато зручних функцій доводиться включати через налаштування, пише unian.net .

Багато хто, напевно, пропустили, але в одному з останніх оновлень Google додала дві круті налаштування – перша звільняє пам’ять, роблячи браузер більш спритним, тоді як друга дозволяє продовжити час роботи ноутбука без підзарядки. Вони доступні всім, але за замовчуванням вимкнені. Тому скоріше налаштовуємо.

Як прискорити роботу Google Chrome

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ненажерливість Chrome давно стала мемом. В активному режимі браузер споживає дуже багато оперативної пам’яті і це заважає нормальному використанню. За цим показником Хром навіть приділяє Adobe Photoshop – ще одного пожирача ОЗП.

По-перше, включаємо режим економії пам’яті. Він не даватиме програмі «пожирати» багато оперативної пам’яті. Коли цю функцію увімкнено, відкриті вкладки, що не використовуються, просто висітимуть у фоні. А при повторному переході до такої вкладки, сторінка перезавантажиться.

По-друге, можна активувати режим енергозбереження – він є актуальним для ноутбуків. З ним Chrome обмежуватиме фонову активність і уповільнюватиме анімацію та плавну прокрутку. Це позитивно позначиться автономності пристрою.

Щоб перейти в налаштування, потрібно натиснути на три точки у верхньому правому куті браузера і вибрати розділ «Продуктивність». Далі включаємо один або обидва режими. Якщо цих пунктів у вас немає, слід оновити програму.

Ще в Chrome із останнім оновленням з’явилася біометрична автентифікація. Тобто можна захистити свої дані за допомогою відбитка пальця, обличчя або іншої форми біометрії.

Якщо ви пропустили, нещодавно Opera оновила свій класичний браузер, впровадивши туди ChatGPT та «розумні» вкладки. Його творці кажуть, що саме так має виглядати браузер сьогодення.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Microsoft пропонує співробітникам китайських підрозділів переїхати з Китаю

    Корпорація Microsoft звернулася до своїх співробітників у китайських підрозділах, що спеціалізуються на штучному інтелекті та…

    16.05.2024

    Через зниження продажів смартфонів у США компанія Apple продовжує утримувати лідируючі позиції

    Нещодавній звіт Counterpoint Research малює картину мінливого ринку смартфонів у США. У першому кварталі 2024…

    16.05.2024

    Новий чіп M4 в iPad Pro розігнали за допомогою рідкого азоту

    У продаж надійшов новий iPad Pro (2024), оснащений процесором Apple M4, і технологічні ентузіасти вже…

    16.05.2024

    Блогер перевірив, чи можна погнути нові iPad Pro на M4 (відео)

    На початку травня Apple презентувала абсолютно нові 11- та 13-дюймові iPad Pro на чіпах M4.…

    16.05.2024

    Експерти назвали 6 найпопулярніших виробників смартфонів за останні 10 років

    Аналітики AltIndex підрахували кількість усіх смартфонів, проданих Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei та іншими компаніями з…

    16.05.2024

    Що покажуть на PlayStation Showcase 2024: всі витоки

    Насувається новий ігровий рік. Безліч сюрпризів та подарунків. Sony буде дивувати і радувати своїх шанувальників…

    16.05.2024