Тепер офіційно: в українському App Store з’явився додаток ChatGPT

UPG

Офіційний додаток ChatGPT тепер доступний для завантаження з App Store користувачам з України та 151 іншої країни світу.

Популярний чатбот ChatGPT, який раніше був доступний лише у веб-версії, тепер можна використовувати у форматі мобільного додатку. Тепер користувачам не доведеться користуватися неофіційними програмами для спілкування з чатботом на їх смартфонах.

Мобільний додаток ChatGPT, завантажений з App Store, дозволяє користувачам задавати питання чатботу як у письмовому, так і у голосовому форматі. Проте, наразі чатбот надає відповіді лише у текстовому вигляді. Додаток також синхронізує текстові розмови на різних пристроях, забезпечуючи зручну комунікацію.

Користувачі, які оформили передплату на ChatGPT Plus за $19,99 на місяць, отримують доступ до останньої версії мовної моделі OpenAI GPT-4, яка володіє вражаючими можливостями. Підписники також отримують пріоритетну підтримку та можливість попереднього ознайомлення з новими функціями.

Команда OpenAI планує постійно розширювати доступність мобільного додатка та працювати над його вдосконаленням. Рекомендується регулярно перевіряти наявність оновлень та доступність програми в App Store для інших країн. Крім того, у майбутньому планується розробка додатку для пристроїв на платформі Android.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я