WhatsApp покращується – інсайдери виявили дві нові функції

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У будь-якому програмному забезпеченні є звані бета-версії, які служать для тестування функціоналу докладання. Як правило, кожна велика компанія має тисячі бета-тестерів як на зарплаті, так і серед числа альтруїстів, які займаються тестуванням софту.

Другі від цього отримують можливість користуватися функціями програми задовго до його офіційного релізу. Саме від тестерів і витікають інформацію про можливі нововведення майбутніх версій софту.

Інсайдери видання WABetaInfo виявили дві нові функції, доступні в бета-версії месенджера.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Розшифрування голосових повідомлень

Голосові повідомлення у месенджерах – спірний тип повідомлення. Комусь підходить відправляти такі месенджі, комусь незручно слухати. Вихід один – потрібна опція переведення голосових повідомлень у текст. Благо, з розпізнаванням мови у сучасної нейромережі проблем немає. Конкурент Telegram вже ввів таку опцію, щоправда, тільки для володарів преміум-акаунту.

Інсайдери знайшли у бета-версії WhatsApp для iOS функцію розшифровки повідомлень, чутки про яку ходили ще 2 роки тому. На скріншоті, який був опублікований в мережі, видно причини, з яких повідомлення не може бути переведено в текст: мова розпізнати не вдалося або мова співрозмовника іншою мовою, яка відмінна від того, що вказано в налаштуваннях.

Поки що незрозуміло, чи буде функція безкоштовною, чи увійде до преміум-пакету, який також перебуває в режимі тестування з кінця минулого року. Інсайдери повідомляють, що переклад повідомлення надходитиме разом з голосовим, тобто не потрібно буде надсилати запит на розшифровку і чекати.

Планування групових дзвінків

Цікаву опцію також розкопали хлопці з WABetaInfo – у групових чатах можна буде запланувати дзвінок. Достатньо вибрати дату та час у майбутньому, коли він має розпочатися. Після вибору всі учасники отримають відповідне повідомлення. Ця функція дуже зручна, коли необхідно обговорити щось із групою людей, які в потрібний момент можуть просто не опинитися поряд зі смартфоном або комп’ютером.

Поки неясно, коли вийдуть дані функції — жодних офіційних повідомлень від команди WhatsApp із цього приводу не було. Але практика показує, що нововведення вже може бути реалізовано у наступних оновленнях зеленого месенджера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.