Microsoft виправила одну з дратівливих проблем Windows 10

З виходом Microsoft Edge вибір браузера за умовчанням у Windows став складнішим – щоб змінити Edge на Chrome, доводиться копатися в системних налаштуваннях. Але незабаром ситуація зміниться на краще — тестувальники Windows 10 вже показали, як виглядатиме ця процедура в оновленні ОС.

У бета-версії Windows 10 22H2 вибір браузера знову став схожим на такий у Windows 7: для його перепризначення досить один раз натиснути на кнопку Google Chrome. При цьому у системних налаштуваннях відповідний пункт зміниться автоматично. У Windows 11 це поки що не працює: там аналогічна маніпуляція закидає користувача в меню “За замовчуванням”, де він повинен вибрати браузер вручну.

Firefox і Opera вже підтримують призначення стандартного браузера однією кнопкою. У Chrome ця можливість стане доступна всім користувачам восени поточного року: на вересень заплановано вихід Windows 10 22H2 та відповідне оновлення браузера Google. Чи планує Microsoft «полагодити» Windows 11 аналогічним чином, поки невідомо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Edge существует только для того, чтобы в нем набрать google.com.ua, установить стартовой страницей, удалить яндекс и майлру, и установить Хром, который назначить браузером по умолчанию.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я