Програми

Що таке WhatsApp Premium, чим він відрізняється від звичайного

Share
Час читання: 3 хв.

Як сказав хтось розумний, якщо щось надається вам безкоштовно, то товар це ви. Повірити і тим більше глибоко усвідомити це твердження так з наскоку може бути досить складно. Хоча по суті нічого незбагненного в цьому немає. Безкоштовні послуги здебільшого щось рекламують — на тому й виживають. Але ж у WhatsApp жодної реклами ніколи не було. Так, був час, її поява в месенджері обговорювалося на найвищому рівні, але далі розмов справа не пішла. Невже Ватсап стане платним?

Чутки про те, що WhatsApp може стати платним, з’явилися понад рік тому. Facebook, якій належить месенджер, припустила запровадження плати за користування WhatsApp через обмеження iOS 14. Нібито заборона відстеження користувачів може призвести до зниження якості реклами, яку показує Facebook та інші сервіси компанії і яка є основним способом її заробітку.

WhatsApp стане платним?

Поки що у WhatsApp преміум тестують лише три ексклюзивні функції

Однак зараз, зважаючи на все, розмова про введення плати в WhatsApp вийшли на зовсім інший рівень. Більше того, у бета-версії месенджера вже навіть з’явилися згадки платної підписки, а значить, розробники прямо зараз тестують переваги преміум-доступу та опрацьовують додаткові функції, які зможуть отримати платні користувачі. Втім, нам з вами переживати точно нема про що.

WhatsApp Premium — а саме так, зважаючи на все, називатиметься новий тариф, справді буде платним. Однак, підписатися на нього прості користувачі не зможуть, тому що він призначений виключно для корпоративних клієнтів. Тому у звичайній версії програми підписки не буде. Вона з’явиться лише в окремій версії клієнта під назвою WhatsApp Business , доступною за цим посиланням.

Переваги, які отримають передплатники преміального тарифу WhatsApp, поки що опрацьовуються. Проте на даний момент вже відомо про кілька привілеїв, доступних платним користувачам:

  • Підключення до 10 пристроїв до одного облікового запису;
  • створення коротких посилань на підключення до чату;
  • Можливість приховати номер телефону облікового запису.

Справді, поки що кількість платних фішок залишає бажати кращого. Незважаючи на те, що кожний з цих трьох привілеїв по-справжньому складно переоцінити, тому що всі вони стануть у нагоді корпоративним користувачам – особливо підключення до одного аккаунт 10 пристроїв відразу, – було б доречно включити в преміум-тариф Ватсапа щось ще, щоб виправдати необхідність оплачувати його.

Платний WhatsApp за підпискою

Втім, скільки коштуватиме WhatsApp Premium, поки що невідомо. Можливо, керівництво месенджера встановить регіональні або підвищуючі та знижувальні коефіцієнти залежно від активності або кількості пристроїв, що підключаються до одного облікового запису. Це було б цілком логічно, якщо комусь скажемо, ну потрібно підключати одразу 10 гаджетів, а можна обійтися 2-3 або хоча б 5.

Підписка WhatsApp Premium – це перша платна передплата на Ватсап за всю історію месенджера. Навіть спочатку, коли його ще не купив Facebook, WhatsApp не мав підписки, хоча і продавався за 0,99 долара в App Store та Google Play. Однак зараз, коли розробники зрозуміли, що вони мають що запропонувати корпоративним користувачам, вони вирішили монетизувати проект і почавши стягувати за його користування плату.

А тепер ще раз тезово, якщо ви не зрозуміли:

  • WhatsApp Premium – це платна підписка для корпоративних користувачів;
  • WhatsApp Business – це окрема версія WhatsApp для бізнесу , який через месенджер може надавати підтримку своїм клієнтам;
  • Для користувачів WhatsApp, як і раніше, залишатиметься абсолютно безкоштовним ;
  • У рядових користувачів теж з’явиться можливість підключати до одного облікового запису WhatsApp кілька пристроїв , але швидше за все їх кількість буде обмежена трьома: 2 смартфони та 1 комп’ютер;
  • Реклами в WhatsApp високо ймовірно теж не з’явиться, тому що користувачі негативно на це відреагували;
  • Користуватися WhatsApp можна буде так само, як і раніше, не побоюючись додаткових обмежень з боку розробників.
Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: WhatsApp
  • Останні записи

    У мережі з’явилися фотографії нового дешевого смартфона Samsung

    Компанія Samsung готується до випуску Galaxy M16 5G, наступника моделі M15 5G. Ексклюзивні рендери, опубліковані…

    26.12.2024

    У роботі ChatGPT масштабний збій

    На проблеми з доступом до сервісу компанії OpenAI поскаржилися користувачі зі США, а також з…

    26.12.2024

    Дизайнер показав, як може виглядати Google Pixel 10 Pro у майбутньому

    Дизайнер і автор YouTube-каналу 4RMD пофантазував на тему того, яким може бути наступний флагманський смартфон…

    26.12.2024

    НАТО планує перенаправити інтернет-трафік через космос: новий амбітний проект

    На початку 2024 року хусити з Ємену випустили ракету по вантажному судну Rubymar у Червоному…

    26.12.2024

    Apple затримує перехід на 2-нм чипи через низьку виробничу спроможність

    Apple, схоже, прийняла рішення відкласти використання 2-нм технології TSMC для нових моделей iPhone, зокрема, для…

    26.12.2024

    Заборонені компоненти в смартфоні Huawei: новий скандал для компанії

    Аналітики TechInsights виявили в смартфонах Huawei Mate 70 Pro і Mate 70 Pro+ мікросхеми пам'яті…

    26.12.2024