Помре зовсім скоро. Microsoft оголосила “дату смерті” Windows 10

Як стало відомо, вже 15 червня 2022 року американська корпорація піде на крок, якого багато хто безперечно побоюється. Справа в тому, що цього дня вбудований у Windows 10 браузер Internet Explorer перестане працювати. Це означає, що всі користувачі цієї ОС, які використовують його для виходу в інтернет, більше не зможуть їм абсолютно ніяк користуватися, тому що подібні дії будуть повністю недоступні. 

З цього моменту браузер перестане оновлюватися, всі пов’язані з ним сервери будуть відключені, а сертифікати SSL втратить термін дії. У результаті, як наслідок, більш ніж половина веб-сайтів перестане відкриватися будь-яким чином, і нічого вдіяти з цим не вдасться.

На тлі того, що вже в середині червня браузер Internet Explorer перестане нормально функціонувати, компанія Microsoft рекомендуємо всім користувачам, які його використовують, завантажити будь-який інший інтернет-браузер на власний розсуд, або почати використовувати веб-браузер Edge, який вбудований в останні збірки операційної системи Windows 11.

Він набагато зручніший, швидше і просто функціональніший, а ступінь безпеки, яку він забезпечує в рази вище за ту, яку в змозі запропонувати Internet Explorer. Поступово американська корпорація тепер робитиме все, щоб якнайбільше людей відмовилися від подальшого використання Windows 10, перейшовши на нову платформу. Така повинна запропонувати всім і кожному просто приголомшливий за сукупністю якостей користувальницький досвід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Причому тут internet explorer до смерті Windows 10? Михайло не “жовтій”)). Ним навіть на 7 ніхто не користувався. Вони після появи Edge вже давно хочуть прибрати internet explorer.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я