Популярний сканер QR-кодів краде дані банківських програм

Час читання: < 1 хв.
Популярний сканер QR-кодів краде дані банківських програм

Експерти з кібербезпеки ThreatFactor подивилися уважніше програми в магазині Google Play і з’ясували, що сканери QR-кодів, що є там, можуть містити віруси.

Реклама

Програма Free QR Code Scanner від видавця QrBarBode LDC містить троян. У нього понад 50 тисяч завантажень. Після встановлення на смартфон, програма пропонує завантажити оновлення. У процесі встановлення програма визначає пристрій за ідентифікатором, моделлю, регіоном, країною та версією Android. Після цього приймається рішення про встановлення вірусу.

Зараз читають  Меню «Пуск» у Windows 11 стане ще зручнішим завдяки новим оновленням

Популярний сканер QR-кодів краде дані банківських програм

Повідомляється, що у разі успішної установки програми, зловмисники могли отримати до даних додатків банків.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.