В Google Maps з’явилася нова функція

122

Команда сервісу Google Maps оголосила про впровадження нової функції, яка допоможе уникнути натовпу в якомусь місці. Додаток збиратиме дані та показуватиме на їх основі завантаженість ресторанів, магазинів, торгових центрів. Поступово цю функцію розгорнуть серед усіх користувачів.

Тепер при натисканні на іконку конкретного місця — торгового центру, кафе, банку — додаток покаже, яка завантаженість цієї локації зараз. У сервісі вже є подібна фіча, але розраховується на основі історії відвідувань закладу. Наприклад, Google Maps вже може показати, що в п’ятницю ввечері у відділенні «Нової Пошти» або «Макдоналдсі» поряд з вашим місцем роботи буде скупчення натовпу.

Нова ж фіча збирає дані зі смартфонів користувачів, аналізує їх та показує актуальну завантаженість місця. Компанія неохоче пояснює, що дані збираються у фоноому режимі, але клянеться, що вони приходять у знеособленому вигляді.

Зараз читають  WhatsApp для iOS почне помічати повідомлення від невідомих бізнес-акаунтів

За логікою Google люди перевірятимуть завантаженість закладів і відповідально плануватимуть своє відвідування, щоб не нарватися на черги. Таким чином, можна знизити ймовірність контактів і захиститися від різних інфекцій — застуди, грипу, COVID-19.

Компанія пообіцяла розгорнути цю фічу для всіх користувачів до кінця року – саме тоді, коли люди шукатимуть подарунки перед Новим роком. Виглядає корисно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я