У Windows 11 повернеться класичний “синій екран смерті”

155

Microsoft випустила на канали Beta та Release Preview Insider нове накопичувальне оновлення для Windows 11. Воно цікаве не лише виправленням різних помилок: одним із нововведень стане косметична зміна, покликана повернути нову Windows до джерел сімейства операційних систем.

Одним із найпомітніших на око змін тестового білду 22000.346 стало повернення синього фону «екрана смерті» — повноекранного системного повідомлення про критичну помилку, що призводить до перезапуску ПК. Раніше Microsoft змінила колірну схему, що стала культовою, на чорну, але тепер вирішила повернути «історичну справедливість», відкотивши нововведення.

Серед інших корисних фішок патча відзначаються покращення рендерингу нової панелі завдань та меню «Пуск», виправлення функції регулювання гучності для підключених Bluetooth-пристроїв, а також вирішення проблем із запуском деяких 32-бітових програм та службою друку. Ознайомитись з повним списком виправлень можна за цим посиланням . Дата виходу патчу в загальний доступ буде оголошено пізніше.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я