Названо важливе налаштування, яке варто поміняти у смартфоні

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Веб-переглядач Google Chrome для Android може передавати веб-сайтам дані, які він зчитує з вбудованого в смартфон акселерометра. Вимкнути доступ до даних акселерометра “можна, якщо ви турбуєтеся, що зловмисники можуть зловжити цією опцією”, пише Phone Arena .

Про це розповів дослідник у галузі інформаційної безпеки Томмі Міск. На своїй сторінці у Twitter він розповів, як відключити в налаштуваннях доступ Chrome до даних акселерометра.

За словами експерта, це можна зробити в розділі “НалаштуванняНалаштування сайтівСенсори руху“, де потрібно пересунути повзунок у неактивне становище.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

https://twitter.com/mysk_co/status/1454016614471553024?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1454016614471553024%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Frg.ru%2F2021%2F11%2F09%2Fnazvana-vazhnaia-nastrojka-kotoruiu-stoit-pomeniat-v-smartfone.html

Публікація Томмі Міска стала приводом для появи у ЗМІ великої кількості матеріалів про те, що браузер Google Chrome потрібно видалити. Сам експерт до цього не закликав, а лише розповів у своєму блозі, як саме інформація, яка отримується від сенсорів смартфона, може використовуватися різними додатками.

За його словами, у ряді випадків використання акселерометра може допомогти програмам обійти заборону на використання геопозиції. Як приклад він навів поїздку на автобусі двох людей, в одного з яких якийсь “соціальний додаток” має доступ до геопозиції, а в іншого немає. Однак обидві програми мають доступ до акселерометра, і за характером вібрацій, рухів і нахилів смартфона програма з відключеною геопозицією може “здогадатися”, що ці дві людини знаходяться поруч.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.