WhatsApp більше не “прив’язаний” до смартфонів

198

Після кількох місяців тестування використання WhatsApp на різних пристроях стало доступним без прив’язки до смартфону. Розробники програми вже почали поширення загальнодоступної версії з новою корисною функцією.

Тепер популярний месенджер можна використовувати на ПК або планшеті навіть якщо смартфон не підключений до інтернету. Усі пристрої використовують власний ідентифікатор і пов’язані з обліковим записом користувача на сервері. Зараз до облікового запису вдасться підключити не більше чотирьох пристроїв одночасно. При цьому планшет не може виступати основним гаджетом для створення облікового запису, а на iPhone діють деякі обмеження. 

Так, власники смартфонів Apple не зможуть видаляти чати або окремі повідомлення на інших пристроях, окрім iPhone. Є ще одна умова для користувачів смартфонів будь-яких виробників. Воно полягає в обов’язковому запуску WhatsApp на основному пристрої не рідше ніж раз на 14 днів, інакше синхронізація буде відключена.

Зараз читають  У месенджері WhatsApp з'явиться нова функція: що зміниться

Щоб розпочати використання функції, необхідно активувати її у вкладці «Пов’язані пристрої». Деяким користувачам, можливо, потрібно вибрати пункт меню «Приєднатися до бета-версії для кількох пристроїв». Потім потрібно за допомогою смартфона відсканувати QR-код, який з’явиться у веб-версії WhatsApp на ПК.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я