Представлено нову версію Mozilla Firefox 94: редизайн головного екрана та інші нововведення

228

Вийшла нова версія браузера Mozilla Firefox 94 для iOS-і Android-пристроїв. Оновлення включає редизайн головного екрана програми, яке додає керування вкладками, а також їх збереження з розділенням на теми. Окрім цього, користувачі отримають розширені можливості налаштування Pocket.

Оновлена ​​домашня сторінка мобільної версії Firefox відкриватиметься з доступом до сайтів, з якими користувач взаємодіяв перед виходом із браузера. Також будуть доступні останні переглянуті сторінки. Крім того, організована на теми історія пошуку дозволить заощадити час у разі її актуальності протягом одного або декількох днів. За два тижні ця інформація буде видалена.

Зараз читають  Браузер Samsung Internet отримав одну з фішок Safari

Зменшити безлад при безлічі відкритих вкладок можна буде згрупувавши їх за темами. При цьому якщо користувач не заходив на ці сайти протягом 14 днів, вони перейдуть у «неактивний стан».

Розподіляти запланований для вивчення контент за інтересами дозволить нова можливість у Pocket. Вже найближчим часом буде запропоновано цілу низку тем, які користувач вибиратиме для матеріалів, що цікавлять.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я