Розробники пошукової системи Google інтегрували в неї відразу кілька нових можливостей, які спрощують взаємодію з сервісом і роблять пошук інформації більш ефективним. Крім того, компанія провела редизайн головної сторінки пошуковика.
У пошуковій видачі Google тепер будуть відображатися зображення, супроводжуючи текстовий опис посилань. На думку представників компанії, така схема сприяє більш ефективному споживанню інформації. Завдяки оновленому алгоритму, побудованого на базі нейронної мережі Google MUM, на сторінках також стали доступні кілька нових інструментів.
Наприклад, для ряду запитів будуть доступні розділи «Що потрібно знати», де буде розміщена коротка витримка інформації за аналогією з розділом «Користувачі також запитують». Крім того, можна буде уточнити параметри пошуку, додавши до запиту конкретні фрази або пов’язані з темою слова.
Нарешті, Google оновила інструмент для візуального пошуку Google Lense на базі штучного інтелекту, який тепер доступний для десктопної версії браузера Chrome. Спочатку скористатися нововведенням зможуть тільки жителі США, але пізніше очікується розширення географії корисної функції.
При перегляді сторінок в Google також з’явиться можливість пошуку по виділеному фрагменту зображення, при цьому закривати активну вкладку не буде потрібно. Заодно розробники компанії оптимізували роботу сервісу на мобільних пристроях, пообіцявши додати ще більше нових функцій найближчим часом.
Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…
Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…
Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…
Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…
Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…
Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…