В пошуковик Google додали комп’ютерний зір та інші корисні функції

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Розробники пошукової системи Google інтегрували в неї відразу кілька нових можливостей, які спрощують взаємодію з сервісом і роблять пошук інформації більш ефективним. Крім того, компанія провела редизайн головної сторінки пошуковика.

У пошуковій видачі Google тепер будуть відображатися зображення, супроводжуючи текстовий опис посилань. На думку представників компанії, така схема сприяє більш ефективному споживанню інформації. Завдяки оновленому алгоритму, побудованого на базі нейронної мережі Google MUM, на сторінках також стали доступні кілька нових інструментів.

Наприклад, для ряду запитів будуть доступні розділи «Що потрібно знати», де буде розміщена коротка витримка інформації за аналогією з розділом «Користувачі також запитують». Крім того, можна буде уточнити параметри пошуку, додавши до запиту конкретні фрази або пов’язані з темою слова.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Нарешті, Google оновила інструмент для візуального пошуку Google Lense на базі штучного інтелекту, який тепер доступний для десктопної версії браузера Chrome. Спочатку скористатися нововведенням зможуть тільки жителі США, але пізніше очікується розширення географії корисної функції.

При перегляді сторінок в Google також з’явиться можливість пошуку по виділеному фрагменту зображення, при цьому закривати активну вкладку не буде потрібно. Заодно розробники компанії оптимізували роботу сервісу на мобільних пристроях, пообіцявши додати ще більше нових функцій найближчим часом.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.