WhatsApp заявляє, що не обмежує функціонал для тих, хто не прийняв нову політику конфіденційності

Компанія запровадила свою оновлену політику 15 травня.

297

Месенджер WhatsApp повідомив, що поки що не обмежує функціонал для користувачів, які не погодились із оновленою політикою конфіденційності, передає TNW.

Компанія випустила свою нову політику 15 травня. За тиждень до цього додаток, що належить Facebook, заявив, що не буде видаляти обліковий запис жодного користувача, якщо він не прийме нову політику, але постійно буде нагадувати прийняти її. Тоді WhatsApp також попередив, що через «кілька тижнів» обмежить певні основні функціональні можливості платформи для тих, хто відмовиться прийняти оновлену політику конфіденційності.

Популярні новини  Стало відомо, коли Microsoft припинить підтримку Windows 10

Тепер у новій заяві компанія пояснила, що після спілкування з урядами та захисниками конфіденційності вона не буде обмежувати будь-яку функціональність, навіть якщо користувач не приймає нову політику конфіденційності.

«Натомість ми будемо продовжувати час від часу нагадувати користувачам про оновлення, а також про необхідність цього для тих, хто хоче використовувати відповідні необов’язкові функції, такі як спілкування з бізнесом, який отримує підтримку від Facebook», – наголосили у WhatsApp.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я