Microsoft виправила дуже серйозну помилку у Windows

500

Форум Microsoft та сторінки мережі Reddit упродовж кількох днів буквально розривалися від повідомлень користувачів, які вказували на помилки в роботі Microsoft Defender. Через це відчутно споживається вільне місце на накопичувачах.

Також були повідомлення, що на деяких дисках з’явилися невеличкі файли, розмір яких не перевищує 2 кілобайтів. Це теж викликало проблеми. У папці Windows Defender без відома власників комп’ютерів було скопійовано тисячі файлів, які займають декілька гігабайтів на жорсткому диску. Це стало причиною створення резервних копій з великим об’ємом.

Помилка була виявлена у користувачів з програмним забезпеченням Windows Server 2016 та 2019. За словами власників, ту саму папку неможливо закрити, тому що система повідомляє про перенаповнення жорсткого диску та повільну роботу апаратних ресурсів. На даний час деякі адміністратори радять виключити захист у Windows Defender.

Один користувач, що постраждав від цієї проблеми, надіслав листа у службу підтримки компанії. Потім він написав, що спеціалісти Microsoft знають про помилку та скоро її усунуть. Також було повідомлено, що вийде оновлення до версії Engine 1.1.18100.6, яке можуть завантажити вже з 6 травня. Цей апгрейд і стане виправленням серйозної помилки.

Популярні новини  WhatsApp додав безкоштовні дзвінки на кнопкові телефони

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я