Microsoft повністю видалить Flash Player з Windows 10 в травневому оновленні

44

Питання про видалення підтримки Adobe Flash Player з актуальних систем йде вже кілька років. Від використання уразливого движка позбулися багато розробників, хоча в надрах Windows 10 підтримка Flash ще залишається. Втім, розв’язка уже близько – Microsoft обіцяє виправити це оновленнями вже до літа.

Сучасні ресурси позбавляються від використання Adobe Flash Player на користь реалізації мультимедіа на базі HTML5. По-перше, це безпечно, а по-друге, застарілий движок займає надто багато апаратних ресурсів комп’ютера.

Платформа повністю припинила існування ще в кінці минулого року, коли Adobe, яка є розробником технології Flash Player, оголосила про випуск останнього оновлення і закликала видалити з комп’ютерів все, що пов’язано з цим ПО. Незабаром на це відреагували і розробники з Microsoft.

Позбавлення від плеєра і супутніх бібліотек в системі Windows відбувається поетапно з початку цього року – Microsoft випускає різні накопичувальні оновлення, в яких підтримка видаляється частинами. Першими під ніж потрапили фірмові браузери Microsoft Edge і Internet Explorer 11, а зовсім недавно розробники випустили оновлення безпеки під номером KB4577586, яке повинно повністю позбавити систему від підтримки Flash Player.

Втім, 27 квітня компанія непомітно оновила дорожню карту оновлень і тепер, щоб позбавити систему від бібліотек, потрібно дочекатися травневої версії ОС під кодовою назвою 21H1 – обов’язковий пакет оновлень, який також включає редагування за частиною Adobe Flash Player.

Розробники попереджають, що після установки оновлення підтримка плеєра буде повністю виключена, в тому числі перестануть працювати сторонні рішення на базі цієї технології. Встановлений вручну софт, звичайно, не сумнівайся, хоча втратить свою функціональність. Компанія повідомляє, що оновлення добереться до всіх користувачів до липня цього року в рамках стандартної програми розповсюдження оновлень.

Популярні новини  Названо програм на Windows, які варто видалити з свого комп’ютера

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я