Майже 10 днів тому почали з’являтися відгуки користувачів, які стали свідками неадекватної роботи своїх персональних комп’ютерів після встановлення оновлення KB5001330 для операційної системи Windows 10. Проблеми виникали з доступом до користувацьких папок “Зображення” та “Мої документи”, також були проблеми з фрізами і іграх, а іноді й “синій екран смерті”.
На скарги користувачів декілька днів тому відреагувала компанія NVIDIA – її представники заявили, що користувачам, у яких є проблеми в іграх, варто видалити це оновлення і зачекати до вирішення проблем. Сьогодні, нарешті, ситуацію прокоментувала і сама компанія Microsoft – у ній заявили, що проблема не носить масовий характер, і у більшості випадків виникає у людей, які використовують два і більше монітори та використовують повноекранний або віконний режим без полів при запуску ігор.
З цього можна зробити висновок, що у Microsoft побачили проблеми та не ігнорують її. У компанії вже готують вирішення проблеми, яке буде працювати за принципом Known Issue Rollback (KIR). По суті, завдяки ньому частина оновлення, через яку виникають проблеми у іграх, буде надсилатися на сервери оновлень Microsoft, як шкідливе ПЗ.
Після цього, як тільки ПК з’єднається з серверами оновлення для перевірки версії, саме ця частина шкідливого програмного забезпечення буде видалена з ПК користувача. У Microsoft заявили, що механізм KIR використовується лише для оновлень, не пов’язаних з безпекою операційної системи, а для запуску механізму потрібно 24 години.
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…