Культовий елемент Windows став окремим додатком

172

Графічний редактор Paint знайомий користувачам Windows вже не один десяток років. Намір Microsoft видалити легендарний додаток зі складу ОС користувачі сприйняли негативно – і компанія пішла на компроміс. У новій інсайдерській збірці «вікон» софтмейкер показав, куди «переїде» класична програма.

Після того як оновлений Paint 3D «не злетів» в якості інструменту за замовчуванням, компанія оголосила, що додасть класичний MS Paint в Microsoft Store, щоб кожен міг завантажити його безкоштовно. При цьому в новій збірці Insider Preview Build 21354 програму можна оновлювати незалежно від операційки. Разом з базовою версією редактора в фірмовий магазин перемістилися 3D Viewer і Paint 3D.

Після установки потрібних додатків з MS Store їх ярлики з’являться в меню «Пуск» подібно сторонньому софту. Крім того, Microsoft об’єднала додаток Snipping Tool з інструментом для створення скріншотів в Windows 10 – Snip & Sketch. У новій версії операційки їх поновлення також будуть доступні в фірмовому магазині додатків.

Популярні новини  Microsoft Surface Laptop 4: характеристики, ціни і дата виходу

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я