Microsoft має намір випустити наступне покоління Windows

445

Панос Панай, що є директором по продуктах Microsoft, розповів, що незабаром компанія має намір випустити «наступне покоління Windows». Судячи з усього, платформу очікують масштабні зміни.

«Windows є важливою платформою, що з’єднує людей і допомагає їм працювати продуктивно» , – повідомив топ-менеджер Microsoft. Він також додав, що на даний момент понад 1 млрд людей щодня користується платформою для роботи, навчання і творчості. «Ми спостерігаємо за тим, куди технології приведуть нас, в порівнянні з тим, що відбувається на даний момент. Windows – ядро всього цього » , – заявив Панай.

Він повідомив про виникнення нових функцій і появі наступного покоління Windows. Директор по продуктам Microsoft не став розкривати подробиці, проте вже зараз розробники дуже натхнені тим, що відбувається в світі технологій. Найімовірніше, Windows незабаром очікують серйозні зміни.

Популярні новини  Експерти розповіли, як налаштувати Windows 10 так, щоб перевстановлювати її якомога рідше

Зараз компанія планує оновити Sun Valley для Windows 10. Його вихід заплановано в кінці поточного року. Також компанія запустить в 2021 році модульну ОС Windows 10X. Перші пристрої, де буде використана дана ОС, надійдуть у продаж вже навесні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я