На Windows 10 з’явиться повноцінна підтримка Android-додатків

633

Microsoft активно покращує зв’язок Windows 10 і Android: так, за допомогою програми «Мій телефон» можна запускати програми на своєму смартфона і транслювати їх на екран ПК. Також можна отримувати SMS прямо на Windows 10 з сполученого телефону і багато іншого. І тепер Microsoft готує фінальний крок інтеграції: Windows 10 отримає повноцінну підтримку Android-додатків, причому, можливо, вже в цьому році.

За впровадження такого функціоналу відповідає Project Latte. Однак не варто очікувати, що в майбутньому Windows 10 навчиться працювати з файлами .apk: Microsoft просто дасть розробникам можливість упаковувати свої Android-додатки в сумісний з Microsoft Store формат MSIX. Базуватися така технологія буде на підсистемі Windows для Linux.

Популярні новини  Microsoft уріже можливості ще одного додатку в Windows 10

За словами Microsoft, це дозволить істотно збільшити кількість додатків в їхньому магазині, причому розробникам не доведеться прикладати для цього великих зусиль. Однак, зрозуміло, далеко не всі додатки зможуть бути так «перенести»: наприклад, ПО від Google вимагає наявності на пристрої GAPPS, тому очікувати додатків Gmail або Google Фото на Windows 10 точно не варто.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я