Власники iPad та iPhone задоволені: iOS 14.5 надає ще більше свободи

618

Сьогодні компанія Apple анонсувала запуск beta-версій iOS 14.5 та відповідного програмного забезпечення для планшетів iPad. Оновлена операційна система здатна ідентифікувати до 5 нових мов при використанні Apple Pencil. Американський технологічний гігант виступає за те, щоб надати користувачам ще більше свободи. Наприклад, в iOS 14 нарешті з’явилася можливість змінювати основний браузер, електронну пошту.

Користувачі популярного сайту Reddit помітили, що в iOS 14.5 з’явилася функція зміни музичного плеєра. Це навіть можна зробити за допомогою голосового помічника Siri. Якщо ввімкнути пісню голосовою командою, то вона відкриється в тому додатку, який попередньо обрав користувач. Наприклад, раніше для прослуховування треків в Spotify необхідно було активувати відповідну функцію безпосередньо в налаштуваннях додатка.

Після оновлення операційної системи до beta-версії iOS 14.5, коли користувач захоче послухати пісню вперше, на екрані смартфона або планшета з’явиться перелік музичних додатків. Користувач самостійно обирає пріоритетний варіант, а система запам’ятає вибір. Користувачі підкреслюють, що незважаючи на закритість iOS, вони задоволені прагненням Apple надати більше свободи власникам iPhone та iPad.