На найбільший тех-виставці планети будуть представлені унікальні навчальні мілітарі-технології з України

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Свої здобутки в США повезе українська компанія – провідний виробник та розробник тренувальних програм та обладнання для військових – Skiftech. Вона майже декаду тренує українських солдат.

Експо I/ITSEC щороку проходить в американському місті Орландо у штаті Флорида. Організатори заявляють свій захід як найбільш значущу у світі подію у галузі індустрії моделювання, симуляції та тренування. Якщо точніше, то мова йде про Міжвідомчу/промислову навчальну конференцію з моделювання та тренування (I/ITSEC), яку організовує та проводить Національна американська асоціація з тренування та моделювання, дочірня організація Національної оборонно-промислової асоціації (NDIA).

Реклама

Подія дуже популярна та не потребує додаткового промо.

Минулорічний захід зібрав лише за кількістю зареєстрованих учасників близько 18 тис людей та 517 компаній. Конференцію відвідали представники понад 60 країн. Тобто, це найбільша галузева подія у царині навчання та підготовки військових та інших представників силового сектору.

І ось цього року серед учасників є українці. Зокрема, компанія Skiftech – єдина в нашій країні, яка розробляє та виготовляє масштабні екосистеми для підготовки військових для всіх видів озброєння, обʼєднаних спільним програмним забезпеченням. Зокрема, такий підхід дозволяє після навчань аналізувати усі дані і зберігати життя захисників.

Тактична підготовка бійців здійснюється на основі лазертаг-технологій з максимальним наближенням умов підготовки до реального бою.

Що важливо, це виробник повного циклу тактичних симуляторів.

Українці на виставці в Орландо представлять унікальні розробки, зокрема, за якими готують українських захисників.

Марина Шевченко, речниця компанії розказує:

«Загалом, це стандартні наші тренажери та новітні розробки:

  • Індивідуальний комплект військовослужбовця 4.3, програмне забезпечення для військових навчань, а також безлазерний
  • симулятор ПЗРК Stinger,котрий вже зараз створює конкуренцію для західних систем».
  • В основі роботи цього тренажера – аналіз відеопотоку з камери, встановленої у трубі, а також аналіз інших частин управління. На отриманий відеопотік наноситься зображення прицілу (те, що бачить стрілець), а фізичний приціл тренажера зводиться з віссю камери.

“Тренувальне обладнання екосистеми в рамках навіть одного сценарію дозволяє взаємодіяти стрільцям, снайперам, танкістам, артилерії, мінометним розрахункам, військовій інженерії, зенітникам”, каже Марина Шевченко.

Довідково:

Компанії 9 років, і за цей час вона виготовила понад 4 тис симуляторів для ЗСУ, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Сил спеціальних операцій тощо.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ