У «Google Фото» з’явився потужний редактор відео

709

Компанія Google анонсувала нові можливості в додатку «Google Фото». Частина з них вже реалізована. Повідомляється в офіційному блозі Google.

У «Google Фото» з’явився просунутий редактор відео, який дозволяє створювати якісні та ефектні відео навіть новачкам без використання складного і крутого ПЗ. Цей редактор може обрізати чи повернути відео, стабілізувати зображення, змінювати перспективу, накладати фільтри, а також регулювати яскравість, контрастність, насиченість та інші параметри. Всього в застосунку є більше трьох десятків різних інструментів і опцій.

Новий редактор відео вже з’явився у версії «Google Фото» для iOS, а на Android він стане доступний в найближчі тижні.

Володарям платної підписки Google One буде відкритий доступ до можливостей «Google Фото», які до цього були ексклюзивами для смартфонів Google Pixel.

До фотографій можна застосовувати «суперфільтри» – ефекти, які створюються за допомогою систем машинного навчання залежно від різних параметрів і особливостей фотографії. Також доступний фільтр «Небо» для обробки пейзажів. До портретних фотографій, знятих без ефекту розмиття на смартфонах, позбавлених датчиків глибини, можна застосовувати фільтри Portrait Blur і Portrait Light, які виділяють особу, додають регульований ефект освітлення і розмивають фонове зображення.

Ці нововведення з’являться в «Google Фото» на Android і iOS у передплатників Google One з дня на день.