Microsoft почала тестувати нову квітневу версію Windows 10

294

Корпорація Microsoft почала проводити тестові випробування нової збірки 21313 Windows 10 Insider Preview для тестувальників на Dev Channel. Оновлення повинно вийти в квітні. 

Нова збірка Windows 10 отримала ряд додаткових функцією. Так, користувачі зможуть підбирати певні новини та необхідну інформацію для панелі завдань з урахуванням доданих мов і регіонів, передає XDA Developers.

Творці оновлення постаралися додати функції, корисні також українцям. Одна з них – можливість пошукача міняти “Е” на “Е” і видавати смайлики.

Зараз Microsoft проводить необхідне тестування із залученням програмістів з боку. У компанії обіцяють, що користувачі зможуть вивчити пакет оновлень вже 13 квітня.

Раніше Microsoft запропонувала 51 млрд доларів за покупку Pinterest. Функціонал Pinterest дозволяє користувачам завантажувати зображення, об’єднувати їх в тематичні колекції і ділитися результатами з іншими користувачами. З початку пандемії коронавируса ринкова вартість соціальної мережі зросла на 600%, але і Microsoft з успіхом подолали цей же проміжок часу, акції корпорації подорожчали на 80%. Зараз ринкову вартість Pinteres оцінюють в 51 млрд доларів, ЗМІ вважають, що цю суму Microsoft і запропонувала за покупку компанії.