Головна Програми Відтепер відомо, як виглядає оновлена панель завдань Windows 10 з розширеним функціоналом

Відтепер відомо, як виглядає оновлена панель завдань Windows 10 з розширеним функціоналом

1339

Після місячної перерви компанія Microsoft повернулася до тестування нових функцій операційної системи Windows 10. У тестовій Windows 10 21H2 з номером збірки 21286 з’явилася нова панель завдань з розширеною функціональністю. Тематичний ресурс WindowsLatest опублікував скріншоти нововведення. Панель завдань тепер надає доступ до «динамічного контенту», якщо навести курсор на неї, можна відразу натиснути на посилання для відкриття сайту в браузері Microsoft Edge.

Користувач може приховати відображення погоди, використовувати маленький значок для доступу до стрічки новин, а також прибрати його зовсім. Microsoft збирається показувати в цьому розділі заголовки новин на популярні теми, таких як спорт, погода, розваги, політика, і так далі. Стрічку можна налаштувати, а також швидко відповідати на історії за допомогою емодзі-реакцій.

Поки ця функціональність знаходиться на початковій стадії тестування і Microsoft експериментує, як мінімум, з сімома варіантами інтерфейсу, стрічки та анімації. Реліз великого оновлення Windows 10 21H2 для користувачів відбудеться восени 2021 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: