Головна Програми У Telegram виявлена ​​небезпечна для користувачів вразливість

У Telegram виявлена ​​небезпечна для користувачів вразливість

477

В одному з оновлень Telegram з’явилася можливість виявлення інших користувачів за допомогою функції «Люди поблизу». Експерти в області безпеки з’ясували, що подібна опція має декілька вразливостей, якими можуть скористатися зловмисники.

Справа в тому, що відображення актуального місця розташування відбувається за допомогою алгоритму тріангуляції. Саме під час активації відображення місця розташування користувача і прорахунку віддаленості від співрозмовника з трьох різних точок зловмисник може використовувати зібрані координати за допомогою спеціального софту і тим самим визначити, де точно знаходиться потрібний йому людина.

Після того як координати будуть зібрані, хакер може скористатися будь-яким картографічним сервісом. Ввівши отримані дані, він побачить відповідні кола, що символізують віддаленість кожного користувача друг від друга. В області перетину всіх трьох кіл і буде перебувати потрібна людина.

Альтернативні рішення в інших додатках для прорахунку відстані між користувачами передбачають додавання до координат випадкового числа, що унеможливлює визначення реальної геопозіціі, але у випадку з Telegram розробники вирішили знехтувати цією додатковою мірою безпеки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: