Windows 10X дозволить миттєво виходити зі сплячого режиму

Час читання: < 1 хв.

Microsoft працює над новою версією Windows 10, яка називається Windows 10X. Операційна система повинна була бути запущена в цьому році, але компанія відклала реліз і внесла кілька змін в початкові плани розробників.

Реклама

Тепер очікується, що Windows 10X буде офіційно випущена в другому кварталі наступного року. За кілька місяців до запуску з’явилися подробиці про операційну систему. Повідомляється, що Windows 10X отримає режим Modern Standby.

В даний час більшості ноутбуків, що працюють під управлінням Windows, потрібен якийсь час, щоб вийти зі сплячого режиму. Завдяки режиму Modern Standby система буде відновлювати роботу миттєво, відразу після відкриття кришки ноутбука. Ще одним доповненням є функція постійного підключення, яка дозволить додаткам працювати у фоновому режимі навіть у сплячому режимі. Це буде корисно для таких додатків, як електронна пошта, дозволяючи отримувати повідомлення електронної пошти у фоновому режимі. Вважається, що більшість додатків магазину Windows будуть сумісні з цією функцією.

Зараз читають  Microsoft випустила Windows 11 24H2, але доступ до неї поки що обмежений

Очікується, що в новій Windows 10X буде кілька інших функцій і поліпшень, включаючи новий Провідник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОGizmochina

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА