Топ-5 нових корисних фішок у Viber

857
Топ-5 нових корисних фішок у Viber

Щоденно мільйони українських користувачів використовують месенджер Viber, при цьому не знаючи про багато його корисних фішок. У цьому матеріалі ми розповімо про 8 фішок Viber, про які ви могли не знати і які точно можуть стати у пригоді.

Місцезнаходження

Інколи нам слід розповісти співрозмовнику про своє місцезнаходження, щоб зустрітися чи просто показати щось цікаве та корисне. Безумовно, можна зробити це за допомогою того чи іншого додатку з картами і надіслати посилання чи зробити знімок екрану, але значно простіше це можна зробити через додаток Viber прямо в чаті.

Щоб надіслати своє місцезнаходження, слід надати Viber доступ до геолокації, а після цього, натиснувши на три точки у нижньому рядку, натиснути “Відправити розташування”. У випадку, якщо ви хочете ділитися місцезнаходженням весь час, слід вибрати відповідний пункт у налаштуваннях, після чого у чаті буде відображатися іконка для відкривання геолокації біля кожного повідомлення.

Перекладач

Безумовно, Інтернет долає бар’єри у спілкуванні між людьми зі всього світу, але, на жаль, подолати мовний бар’єр подолати повністю поки не вдається. Тим не менше, месенджер Viber пропонує відповідний функціонал прямо у чатах. Для того, щоб перекласти текст, слід затиснути повідомлення, після чого вибрати пункт “перекласти”. Після цього вам буде відображатися і повідомлення, і його переклад. Мову для перекладу можна вибрати у налаштуваннях вашого облікового запису.

Опитування

У наш час, в період карантину, дуже популярним став формат спілкування в режимі онлайн-конференцій, у тому числі для навчання, і через це потрібною є і функція проведення опитувань та вікторин. Це дуже корисно для навчання, адже дає можливість показати певну статистику чату або рівень знань учасників.

У Viber ця функція доступна для групових чатів. Щоб створити опитування чи вікторину, слід натиснути на іконку відповідної функції, ввести запитання та варыанти відповідей, а для вікторин доступні також пояснення правильності тої чи іншої відповіді. Після того, як опитування буде завершене, користувачам будуть доступні статистичні дані.

Популярні новини  У новому Chrome буде простіше повернути випадково закриту вкладку

Власні стікери

Стікери є невід’ємною частиною щоденного спілкування користувачів месенджерів, і лише за попередній рік стікери у Viber надіслали понад 30 мільярдів разів. Це досить очікувано, адже не так давно розробники Viber дали можливість створення власних паків зі стікерами.

Є два варіанти входу в редактор стікерів – через “Магазин стікерів” на головній панелі Viber, або через пункт “Створити стікери” у будь-якому чаті. Для початку слід додати назву стікерпаку, опис, а тоді додати відповідні зображення з галереї. Один стікерпак може включати до 24 стікерів. Після збереження всіх стікерів слід натиснути “Створити стікерпак”, і тоді можна використовувати ці стікери. Слід також звернути увагу на те, що опція редагування стікерпаків на даний момент відсутня.

Редагування повідомлень

Досить часто може виникати ситуація, коли у відправленому повідомленні треба щось змінити. Причиною може стати будь-що: автокорекція, опечатка чи просто бажання змінити щось у вже надісланому тексті. Замість того, щоб видаляти вже надіслане повідомлення та надсилати нове, можна просто відредагувати вже надіслане.

Щоб відредагувати вже надісланий текст, слід затиснути на повідомлення та натиснути на кнопку “Змінити”, після чого підтвердити введені зміни. В чаті буде відображатися оновлене повідомлення, але буде й відповідне позначення про те, що воно було змінене.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я