Компанія Apple знову опинилася в центрі антимонопольного скандалу

Рекламні компанії і видавці подали скаргу на Apple в антимонопольний орган Франції, стверджуючи, що зміни конфіденційності, які планує запровадити Apple, є антиконкурентними.

З початку 2021 року операційне програмне забезпечення Apple буде вимагати, щоб додатки отримували дозвіл користувачів на збір їх рекламного ідентифікатора, що використовується для показу цільової реклами та перевірки ефективності рекламних кампаній. Компанії, які подали скаргу, стверджують, що деякі користувачі не дадуть свою згоду. Це ускладнить продаж персоналізованої реклами найрізноманітніших компаній, включаючи новинні видання, розробників ігор і так далі.

У той час як стороннім додаткам потрібно буде отримати дозвіл від користувачів, власні додатки Apple не повинні будуть отримувати такий дозвіл. Apple пропонує персоналізовану рекламу в App Store і Apple News в залежності від поведінки користувачів в додатках Apple. Щоб відмовитися від подібного моніторингу, користувачам необхідно зробити це вручну, знайшовши відповідні параметри в додатку «Налаштування».

Технологічний гігант з Купертіно планував внести цю зміну в вересні цього року, але вирішив відкласти його до наступного року після критики з боку багатьох компаній, включаючи Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я