У WhatsApp з’являться функції, яких немає в Viber і Telegram

1423

Команда WhatsApp працює над парою важливих нововведень. Їх назва – «Приєднання до пропущених викликів» та «Біометричний замок». Подробиці з’ясовували репортери електронного видання WeBetaInfo.

Перша функція в оригіналі називається Join Missed Calls. Її суть – можливість приєднатися до розмови учасників групи, запрошення до якого було пропущено.

Ще одна нова функція – біометричний замок, як випливає з назви, це нове доповнення забезпечить біометричну безпеку популярному додатку для обміну повідомленнями. У цьому випадку користувачі зможуть використовувати блокування відбитків пальців для захисту свого WhatsApp. Ця функція також буде працювати з системами розпізнавання осіб, якщо на вашому пристрої немає датчика відбитків пальців. На даний момент підтримується розпізнавання осіб і відбитків пальців.

На підтвердження правдивості процитованої вище інформації, журналісти порталу виклали наведені нижче скріншоти.

У WhatsApp з’являться функції, яких немає в Viber і Telegram У WhatsApp з’являться функції, яких немає в Viber і Telegram

Точна дата перекладу вищезазначених опцій в стабільний формат поки залишається невідомою. Багато чого буде залежати від успішності проведеного нині тестування, відзначається в публікації

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я