Антивірус Microsoft назвали найкращим для Windows 10

Серед безкоштовних рішень у нього максимальна оцінка

390

Компанія Microsoft похвалилася своїм черговим досягненням. Справа в тому, що вбудований в ОС антивірус Microsoft (Microsoft Defender або Windows Defender) другий рік поспіль був визнаний кращим безкоштовним антивірусом для Windows 10 за версією лабораторії Av-Test. 

Незалежна організація Av-Test базується в Німеччині. Вона оцінює і становить рейтинг антивірусних продуктів для Windows. У звіті компанії «Краще антивірусне програмне забезпечення для домашніх користувачів» за серпень 2020 року Windows Defender отримав максимальну оцінку в трьох ключових категоріях – продуктивність, захист і зручність використання.

Антивірус Microsoft назвали найкращим для Windows 10

Звіт ґрунтується на даних вибірки, зібраної в липні і серпні. Найвищу суму – 18 балів – отримали 8 антивірусних продуктів, в тому числі і Windows Defender. 

Німецька компанія також зазначила, що Windows Defender блокував всі атаки на уразливості нульового дня і широко поширені шкідливі програми.

Крім Windows Defender, вищий бал отримали також антивіруси від «Лабораторії Касперського», F-Secure, Avira, AhnLab, G Data і McAfee. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я