Приблизний час читання:4 хв

Месенджер Instagram об’єднали з Facebook – що відомо

0

Главай Facebook Марк Цукерберг оголосив про плани об’єднати повідомлення з усіх своїх сервісів ще в минулому році. Тепер компанія поступово впроваджує це нововведення – для деяких ринків месенджер в Instagram вже об’єднали з соціальною мережею Facebook.

Месенджер Instagram об'єднали з Facebook - що відомо

Тепер користувачі Facebook можуть шукати людей з Instagram і відразу спілкуватися з ними, не перемикаючись між додатками – це працює і у зворотний бік. Представники компанії не розповідають, коли ця можливість стане доступна всім користувачам. Швидше за все, функцію тестуватимуть кілька тижнів або місяців.

Популярні новини  У WhatsApp на Android з'явиться нова потрібна функція для захисту

Facebook відразу попереджає, що користувачі зможуть відмовитися від цих нововведень і користуватися Facebook і Instagram, як окремими соціальними мережами. При цьому немає гарантій, що в майбутньому всіх примусово не переведуть на такий формат роботи.

Це тільки перший етап об`єднання сервісів Facebook. У компанії ще є месенджер WhatsApp, повідомлення з якого теж планують поєднати з іншими соцмережами. Проблема в тому, що всі повідомлення в WhatsApp зашифровані і у компанії до цих пір немає повноцінної синхронізації повідомлень в хмарі. Тому, наприклад, неможливо перенести архів повідомлень з iOS на Android і назад.

Популярні новини  Експерти назвали найпростіші способи як прискорити роботу Windows 10

Так що процес злиття WhatsApp з іншими сервісами Facebook може зайняти набагато більше часу.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут