Виявлено небезпечні програми на Android

1212
Виявлено небезпечні програми на Android

За словами фахівців, мова йде про шкідливий Joker, розробники якого продовжують знаходити шпаринки для того, щоб потрапити в офіційний магазин додатків Google Play.

Співробітники компанії знайшли принаймні 17 небезпечних програм. Серед них перекладач, месенджери для обміну повідомленнями, додаток для роботи з фото, конвертери PDF-файлів. В цілому додатки завантажили близько 120 тисяч разів.

Виявлено небезпечні програми на Android

Joker в разі успішного встановлення на смартфоні на Android зможе красти SMS-повідомлення, списки з контактами, інформацію про пристрій. В даний час всі виявлені небезпечні програми недоступні для завантаження.

У Zscaler закликали власників ґаджетів уважніше дивитися на запити, які виходять від додатків. Так, потенційного шкідливого ПЗ можна визначити по одночасним зверненням про доступ до повідомлень, контактів та списків дзвінків. Також важливо читати відгуки про додатки, додали в компанії.

Популярні новини  Чому Google Chrome не варто використовувати на iPhone, iPad або Mac

Про активність Joker повідомлялося в червні. Тоді як мінімум два мобільних додатки з Google Play виявилися небезпечними для користувачів. Шпигунський модуль знайшли в додатках Speed ​​Message-Beautiful and cute і Botmatic Messages. Програми були орієнтовані на дітей і підлітків і призначені для обміну текстовими повідомленнями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я