Приблизний час читання:3 хв

Найпопулярніші месенджери не пройшли базовий тест на безпеку

0

Дослідники з Вюрцбургского університету протестували популярні месенджери WhatsApp, Signal і Telegram і з’ясували, що вони не відповідають базовим рівнем безпеки. Всі три додатки можуть розкривати персональні дані користувачів.

Витік інформації можливий через сервіси пошуку контактів за номерами телефонів в адресній книзі. Дослідники використовували для парсинга трьох месенджерів зовсім невелике число ресурсів, але отримали доступ до значних обсягів даних. Фахівці змогли просканувати 10% номерів користувачів WhatsApp в США.

Популярні новини  Вийшла публічна iOS 14.2 beta 3 - що нового

Дослідники отримали на руки всі дані, які власники цих номерів викладали в своїх профілях. Це були і фотографії аккаунта, і нікнейми, і статуси, і навіть останні дата і час підключення до сервісу.

Фахівці також проаналізували отримані дані і дізналися, що більшість з користувачів не змінюють настройки конфіденційності.

Популярні новини  У WhatsApp тестують нову функцію: скоро можна буде телефонувати з ПК

Крім цього, дослідники розповіли, що Telegram і зовсім дозволяє отримати номери телефонів навіть тих людей, хто не зареєстрований в месенджері, але є в списках контактів його користувачів.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут